
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4400803311
Каталожний номер
117669-01
Опис позиції
Диск колісний 22,5х8,25 10х335 ET 165 DIA281 <ДК> 117669-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 117669-01 |
| Вага | 41.5 кг. |
| Висота | 250 см |
| Довжина | 400 мм |
| Код товару | 4400803311 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 4 370,56 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

