
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
0337298536
Каталожный номер
СТ230А1-3708000-10
Описание позиции
Стартер ГАЗ 53, -66, ПАЗ <ДК> СТ230А1-3708000-10
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ СТ230А1370800010 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | СТ230А1-3708000-10 |
| Вага | 9.81 кг. |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 0337298536 |
| Ширина | 320 см |
- Ціна: 6 806,32 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

