
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0125925128
Каталожний номер
5320-2502020
Опис позиції
Пара конічна мосту середн. КАМАЗ <ДК> 5320-2502020
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5320-2502020 |
| Вага | 13.4 кг. |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 230 мм |
| Код товару | 0125925128 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 5 212,48 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

