
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
32341032745
Каталожний номер
RD8973886510
Опис позиції
Насос ГУР Богдан, ISUZU Е-1 (1 контур) (RIDER) RD8973886510
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD8973886510 |
| Вага | 4.68 кг. |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 32341032745 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 4 768,52 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

