
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1034150261
Каталожний номер
130-3407200-А
Опис позиції
Насос ГУР ЗІЛ 130, ЛІАЗ-677 (з бачком)(зі шківом) <ДК> 130-3407200-А
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 130-3407200-А |
| Вага | 8 кг. |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 270 мм |
| Код товару | 1034150261 |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 4 329,57 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

