
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2337812837
Каталожний номер
2002.3708-01
Опис позиції
Стартер МТЗ, Бичок (24В 3,2 кВт, редукторний) <ДК> 2002.3708-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2002.3708-01 |
| Вага | 5.9 кг. |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 180 мм |
| Код товару | 2337812837 |
| Ширина | 260 см |
- Ціна: 5 257,48 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

