
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
222219
Каталожний номер
151.36.016
Опис позиції
Вилка передачі карданної Т 150 подвійна (пр-під Україна) 151.36.016
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 151.36.016 |
| Вага | 18.16 кг. |
| Висота | 150 см |
| Код товару | 222219 |
| Ширина | 360 см |
- Ціна: 5 692,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

