
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3237880712
Каталожний номер
8971722111DK
Опис позиції
Стартер Богдан 24В 4 кВт редукторний<ДК> 8971722111DK
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8971722111DK |
| Вага | 6.054 кг. |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 220 мм |
| Код товару | 3237880712 |
| Ширина | 260 см |
- Ціна: 5 294,47 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

