
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900620050
Каталожний номер
117665-01
Опис позиції
Диск колісний 22,5х11,75 10х335 ET 120 DIA281 (причіп) диск. гальмівний .<ДК> 117665-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 117665-01 |
| Вага | 42 кг. |
| Висота | 300 см |
| Довжина | 500 мм |
| Код товару | 6900620050 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 500 см |
- Ціна: 4 673,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

