
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0135368
Каталожний номер
5320-3509015
Опис позиції
Компресор КАМАЗ 2-цил. <ДК> 5320-3509015
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5320-3509015 |
| Вага | 14.3 кг. |
| Висота | 300 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 0135368 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 340 см |
- Ціна: 5 383,46 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

