
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
052247
Каталожний номер
3302-2200010
Опис позиції
Вал карданний ГАЗ 3302,3221,2705 з опорою ст. обр. <ДК> 3302-2200010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 33022200010 |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3302-2200010 |
| Вага | 17 кг. |
| Висота | 100 см |
| Код товару | 052247 |
| Ширина | 2040 см |
- Ціна: 4 542,54 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

