
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
28351045802
Каталожний номер
151.64.027
Опис позиції
Кран гальмівний Т 150 (пр-під Україна) 151.64.027
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 151.64.027 |
| Вага | 5.9 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 250 мм |
| Код товару | 28351045802 |
| Ширина | 350 см |
- Ціна: 5 955,41 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

