
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1431511
Каталожний номер
825201
Опис позиції
Диск колісний 22,5х8,25 10х335 ET 165 DIA281 (Jantsa) 825201
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jantsa |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 825201 |
| Вага | 20 кг. |
| Висота | 260 см |
| Довжина | 600 мм |
| Код товару | 1431511 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 600 см |
- Ціна: 7 797,22 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

