
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0137845909
Каталожний номер
6582.3701-04
Опис позиції
Генератор КАМАЗ Євро-2, Євро-3 28В 80А (шків поликлин.) <ДК> 6582.3701-04
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6582.3701-04 |
| Вага | 9.2 кг. |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 260 мм |
| Код товару | 0137845909 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 6 212,38 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

