
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23351163515
Каталожний номер
А. 29.01.000
Опис позиції
Компресор МТЗ (Д-240, Д-243, Д-245) (RIDER) А. 29.01.000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | А. 29.01.000 |
| Вага | 4 кг. |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 280 мм |
| Код товару | 23351163515 |
| Ширина | 330 см |
- Ціна: 7 833,21 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

