
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
46002222
Каталожный номер
3000950095
Описание позиции
Сцепление ВАЗ 2110 (диск нажим.+вед.+подш)(Старый номер 3000 951 033) (Пр-во SACHS) 3000950095
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sachs |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 3000 950 095 |
| Сумісність з моделлю | Granta, Priora, 112, 110, Kalina, 111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3000950095 |
| Вага | 4.72 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 280 мм |
| Код товару | 46002222 |
| Ширина | 280 см |
- Ціна: 3 695,40 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

