
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
32371037487
Каталожний номер
DEC0986080430
Опис позиції
Генератор Еталон, ТАТА 24В 80А без шківа (аналог Bosch) (DECARO) DEC0986080430
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DEC0986080430 |
| Вага | 6.912 кг. |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 32371037487 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 215 см |
- Ціна: 5 679,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

