
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
2310429
Каталожный номер
240-1003012
Описание позиции
Головка блока дв.Д 240,243 в сб. с клап. (пр-во JOBs,Юбана) 240-1003012
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jubana |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 240-1003012 |
| Вага | 50.46 кг. |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 260 мм |
| Код товару | 2310429 |
| Ширина | 650 см |
- Ціна: 15 662,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

