
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021035949
Каталожний номер
AXXIS P999
Опис позиції
Антифриз AXXIS G12+ ANTIFREEZE RED червоний (Бочка 214кг) AXXIS P999
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXXIS |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AXXIS P999 |
| Вага | 214 кг. |
| Висота | 890 см |
| Довжина | 580 мм |
| Код товару | 48021035949 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 580 см |
- Ціна: 15 685,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

