
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021155346
Каталожний номер
antf-024
Опис позиції
Антифриз BREXOL G12+ ANTIFREEZE RED (червоний) (Бочка 214kg) antf-024
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREXOL |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | antf-024 |
| Вага | 215 кг. |
| Висота | 900 см |
| Довжина | 600 мм |
| Код товару | 48021155346 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 600 см |
- Ціна: 17 658 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

