
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48391115295
Каталожний номер
P999-G12
Опис позиції
Антифриз RED концентрат G12+ (-80 С) (Бочка 214кг) P999-G12
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Тип | G-12+ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P999-G12 |
| Вага | 215 кг. |
| Висота | 880 см |
| Довжина | 600 мм |
| Код товару | 48391115295 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 600 см |
- Ціна: 21 960 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

