
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
6900862763
Каталожный номер
0263.41
Описание позиции
Гальмiвнi колодки (вир-во Remsa) 0263.41
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0263.41 |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Lupo, Polo, A1, Fabia, A3, Golf, A2, Eos, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0263.41 |
| Вага | 0.88 кг. |
| Код товару | 6900862763 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 903 ₴/комплект

