
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
6900863807
Каталожный номер
0888.40
Описание позиции
Гальмiвнi колодки (вир-во Remsa) 0888.40
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0888.40 |
| Довжина | 120 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.6 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Opel, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, 9-3X, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0888.40 |
| Вага | 2.12 кг. |
| Висота | 90 см |
| Код товару | 6900863807 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 1 470,40 ₴/комплект

