
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
56101262215
Каталожный номер
96351480
Описание позиции
Картер масляний двигуна DAEWOO LANOS, NEXIA, NUBIRA сталевий (з пробкою зливний) (RIDER) 96351480
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Daewoo 96351480; Opel 96351480 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Corsa, Nubira, Kadett, Vectra, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 96351480 |
| Вага | 2.31 кг. |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 440 мм |
| Код товару | 56101262215 |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 658,70 ₴

