
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46101441
Каталожний номер
42209E
Опис позиції
Фільтр повітряний 42209E/AM404W (пр-во WIX-Filtron) 42209E
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 42209E |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42209E |
| Вага | 1.27 кг. |
| Код товару | 46101441 |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 1 060,80 ₴

