
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46101453
Каталожний номер
LX725
Опис позиції
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle) LX725
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | LX 725 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 158.4 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 34 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LX725 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Код товару | 46101453 |
- Ціна: 420,70 ₴

