
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46101454
Каталожний номер
OX404D
Опис позиції
Фільтр масляний двигуна (вир-во Knecht-Mahle) OX404D
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | OX 404D |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, Mini Clubvan, D4, 7-Series, RAV4, Clubman, Auris, Avensis, D3, 6, D5, XD3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OX404D |
| Вага | 0.07 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 46101454 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 588,70 ₴

