
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46101973
Каталожний номер
PU922X
Опис позиції
Фільтр паливний (пр-во MANN) PU922X
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | PU 922 x |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, Jumpy, Xsara, C5, Partner, Zeta, Expert, 406, 206, Grand Vitara, Ulysse, Xantia, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PU922X |
| Вага | 0.1 кг. |
| Код товару | 46101973 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 665,70 ₴

