
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46102856
Каталожний номер
007.552
Опис позиції
Сальник рульового MB 32x44x8/9.5 (пр-во Elring) 007.552
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Код запчастини | 007.552 |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, 124, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 007.552 |
| Вага | 0.02 кг. |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 46102856 |
- Ціна: 277,20 ₴

