
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46102859
Каталожний номер
010.360
Опис позиції
Сальник двигуна N TOYOTA 35X49X6 (пр-во Elring) 010.360
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Код запчастини | 010.360 |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lifan, Lexus, Daihatsu, Toyota, Geely |
| Сумісність з моделлю | 620, Sirion, IS, Tercel, YRV, Yaris, Materia, Supra, LC Cross, PU, 520i, Copen, Extol, Terios, Celica, 320, BL, Avanza, CK, 520, MK, Corolla, GC6, MR2, Avensis, MR, Charmant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 010.360 |
| Вага | 0.17 кг. |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 46102859 |
- Ціна: 163,10 ₴

