
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46102861
Каталожний номер
012.150
Опис позиції
Сальник клапана IN/EX NISSAN RD28/RD28T/ZD30DDTI/VG30E (пр-во Elring) 012.150
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 012.150 |
| Внутрішній діаметр | 10.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 13.9 мм |
| Висота | 11.2 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan, Infiniti, Ford |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Interstar, Silvia, Skyline, Stanza, Pathfinder, 300ZX, Patrol, Sunny, Cabstar, Laurel, Primera, Pick Up, Terrano, NT400, QX4, Prairie, 200SX, Master, Maxima, Almera, Micra, M30, 100NX, Movano, Navara, Cherry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 012.150 |
| Вага | 0.005 кг. |
| Довжина | 7 мм |
| Код товару | 46102861 |
- Ціна: 90 ₴

