
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103008
Каталожний номер
164.271
Опис позиції
Прокладка головки блоку FORD 1.8 D/TD D18NA/D18TI 4! 1.64 MM 92-94 (пр-во Elring) 164.271
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 164.271 |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.52 мм |
| Товщина після затягування | 1.52 мм |
| Проекція поршня від | 0.75 мм |
| Проекція поршня до | 0.84 мм |
| Діаметр | 83.8 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Mondeo, Orion, Fiesta, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 164.271 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 4 см |
| Код товару | 46103008 |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 618,10 ₴

