
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103009
Каталожний номер
164.341
Опис позиції
Прокладка масляного піддону двигуна з маслоотражателем DAEWOO/CHEVROLET/OPEL X18XE/X20XEV (пр-во E 164.341
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 164.341 |
| Довжина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 164.341 |
| Вага | 1.3 кг. |
| Висота | 55 см |
| Код товару | 46103009 |
| Ширина | 500 см |
- Ціна: 1 222,40 ₴

