
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103177
Каталожний номер
432.894
Опис позиції
Прокладка колектора EX MB 2.0 CDI/2.2 CDI OM611/OM628/OM629 (пр-во Elring) 432.894
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 432.894 |
| Довжина | 130 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, Viano, V-Class, G-Class, Vito, C-Class, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 432.894 |
| Вага | 0.1 кг. |
| Висота | 5 см |
| Код товару | 46103177 |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 385 ₴

