
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103316
Каталожний номер
633.350
Опис позиції
Прокладки клапанної кришки (компл.) AUDI/VW AGN/ADR/AEB/AWT (пр-во Elring) 633.350
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 633.350 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, Octavia, Passat, Superb, Polo, Leon, Toledo, A3, A4, A6, TT, Golf, Alhambra, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 633.350 |
| Вага | 0.21 кг. |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 300 мм |
| Код товару | 46103316 |
| Ширина | 500 см |
- Ціна: 944,30 ₴/комплект

