
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103387
Каталожний номер
762.811
Опис позиції
Прокладка головки блоку MB 2.0 CDI/2.2 CDI OM611/OM646 (пр-во Elring) 762.811
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 762.811 |
| Довжина | 200 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Проекція поршня від | 0.38 мм |
| Проекція поршня до | 0.62 мм |
| Діаметр | 88.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, Viano, V-Class, C-Class, Vito, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 762.811 |
| Вага | 0.37 кг. |
| Висота | 3 см |
| Код товару | 46103387 |
| Ширина | 500 см |
- Ціна: 2 164 ₴

