
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103415
Каталожний номер
776.416
Опис позиції
Прокладка клапанної кришки PSA TU1/TU3/TU5/TU9 (пр-во Elring) 776.416
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 776.416 |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, 106, BX, Xsara, C2, C3, Partner, ZX, 405, C2 Enterprise, 206, 207, Nemo, 1007, Berlingo, Fiorino, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 776.416 |
| Вага | 0.173 кг. |
| Висота | 5 см |
| Код товару | 46103415 |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 218,40 ₴

