
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103417
Каталожний номер
776.778
Опис позиції
Прокладка головки блоку MB 2.4 D/TD OM616 (пр-во Elring) 776.778
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 776.778 |
| Довжина | 280 мм |
| Виробник | ELRING |
| Діаметр | 92 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1, MB, G-Class, T1/TN, /8 (W114/W115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 776.778 |
| Вага | 0.1 кг. |
| Висота | 10 см |
| Код товару | 46103417 |
| Ширина | 550 см |
- Ціна: 977,20 ₴

