
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103420
Каталожний номер
802.820
Опис позиції
Болт головки блоку (компл.) BMW M52B20/M52B25/M52B28 (110MM) (пр-во Elring) 802.820
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 802.820 |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, X5, Silver Seraph, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 802.820 |
| Вага | 1.3 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 46103420 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 967,40 ₴/комплект

