
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103422
Каталожний номер
802.930
Опис позиції
Болт головки блоку (компл.) FORD TRANSIT D25/D25T (пр-во Elring) 802.930
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 802.930 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 802.930 |
| Вага | 1.81 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 46103422 |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 1 436,80 ₴/комплект

