
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103423
Каталожний номер
803.000
Опис позиції
Болт головки блоку (компл.) OPEL X25XE/X30XE (3CYL) (пр-во Elring) 803.000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 803.000 |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab, Cadillac, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Calibra, Omega, CTS, 9-5, Vectra, 9000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 803 |
| Вага | 0.82 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 46103423 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 563,50 ₴/комплект

