
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103424
Каталожний номер
803.010
Опис позиції
Болт головки блоку (компл.) DAEWOO/CHEVROLET/OPEL X18XE/C18XEL/C20XE/X20XEV/Z24XED (пр-во Elring) 803.010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 803.010 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Europa, Nubira, Omega, 110, Speedster, Kadett, Epica, Lacetti, Evanda, Calibra, Captiva, Leganza, Rezzo, Frontera, Zafira, Astra, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 803.010 |
| Вага | 1 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 46103424 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 615,30 ₴/комплект

