
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103425
Каталожний номер
803.060
Опис позиції
Болт головки блоку (компл.) OPEL A16LET/X14XE/X16XEL/X18XE (пр-во Elring) 803.060
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 803.060 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Fiat, ЗАЗ, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Niva, Insignia, Stilo, Epica, Lanos, 9-3, Tigra, Orlando, Viva, Zafira, Mokka, Meriva, Combo, Astra, Corsa, Aveo, Cruze, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 803.060 |
| Вага | 1.09 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 46103425 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 915,60 ₴/комплект

