
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103428
Каталожний номер
804.850
Опис позиції
Сальник двигуна REAR VW 1.0/1.9 TDI/2.4 D AER/AET/ALL/APL/AVT/1Z/AHU/ADY В КОРПУСІ (пр-під Elring) 804.850
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Код запчастини | 804.850 |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Москвич, Volvo, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | 100, Jetta, Octavia, Passat, 80, California, Caddy, Polo, Felicia, Lupo, Toledo, A4, A6, Transporter, Golf, Alhambra, V70, Cordoba, S70, Corrado, Aleko, Coupe, Quattro, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 804.850 |
| Вага | 0.25 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 190 мм |
| Код товару | 46103428 |
- Ціна: 1 316 ₴

