
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103431
Каталожний номер
807.801
Опис позиції
Прокладка головки блоку OPEL Z22SE, ALFA 939A5 (пр-во Elring) 807.801
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 807.801 |
| Довжина | 310 мм |
| Виробник | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 807.801 |
| Вага | 0.245 кг. |
| Висота | 5 см |
| Код товару | 46103431 |
| Ширина | 550 см |
- Ціна: 1 337,60 ₴

