
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103432
Каталожний номер
808.524
Опис позиції
Прокладка головки блоку OPEL Z16XEP (пр-во Elring) 808.524
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 808.524 |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.45 мм |
| Діаметр | 80.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, Stilo, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 808.524 |
| Вага | 0.04 кг. |
| Висота | 5 см |
| Код товару | 46103432 |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 954,80 ₴

