
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103439
Каталожний номер
814.882
Опис позиції
Сальник клапана EX MB OM601/OM602 9MM (пр-во Elring) 814.882
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Код запчастини | 814.882 |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 15.4 мм |
| Висота | 11 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 100, C-Class, 124, 72, Korando, Sprinter, SL, 80, T1, V-Class, 60, Istana, Musso Sports, G-Class, Rexton, S-Class, Musso, T1/TN, Vito, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 814.882 |
| Вага | 0.005 кг. |
| Довжина | 10 мм |
| Код товару | 46103439 |
- Ціна: 60,60 ₴

