
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103442
Каталожний номер
815.187
Опис позиції
Прокладка колектора EX VAG ALL (1CYL) (пр-во Elring) 815.187
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 815.187 |
| Довжина | 40 мм |
| Виробник | ELRING |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Dacia, Москвич, Volvo, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | 10, Bora, 100, Jetta, 240, Octavia, Passat, 740, 80, California, Caddy, 960, Polo, Fabia, Felicia, Leon, 850, 940, Lupo, Toledo, A3, A4, A6, Iltis, Transporter, Golf, Alhambra, V70, Cordoba, S70, S80, Corrado, Aleko, Coupe, Quattro, Scirocco, 1325, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 815.187 |
| Вага | 0.0101 кг. |
| Висота | 2 см |
| Код товару | 46103442 |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 83,40 ₴

