
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103445
Каталожний номер
819.824
Опис позиції
Болт головки блоку (компл.) VAG 1.3 D/1.4 D/1.6 D/TD/1.7 D/1.9 D/TD ABL (4CYL) (пр-во Elring) 819.824
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безналичный расчет без НДС
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 819.824 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Porsche, Москвич, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | 10, Bora, Jetta, Octavia, Passat, 80, Caddy, Polo, Fabia, Felicia, Leon, Lupo, Toledo, A3, A4, A6, Iltis, Transporter, Golf, Alhambra, Cordoba, Aleko, 1325, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 819.824 |
| Вага | 1.18 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 46103445 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 676,90 ₴/комплект

