
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телефон для замовлення : 0987577537, 0663331023
Код товару для замовлення по телефону
46103446
Каталожний номер
819.875
Опис позиції
Болт головки блоку (компл.) VAG 2.4 D/2.5 D/TD (5CYL) BJJ/BJK/BJL/BJM (пр-во Elring) 819.875
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 819.875 |
| Довжина | 140 мм |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | V70, S70, S80, California, 100, Crafter, A6, Transporter, 850 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 819.875 |
| Вага | 1.3 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 46103446 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 781,20 ₴/комплект

